Przyczepa reklamowa Backlight

MOBILNE PRZYCZEPY REKLAMOWE

Przyczepa Typu A - Przyczepy.Kmpolska.pl

PRZYCZEPY REKLAMOWE TYPU "A"

Przyczepa reklamowa pod banner

PRZYCZEPA POD BANNER

Busy Reklamowe - Przyczepy.KmPolska.pl

Przyczepa BackLight (Podświetlana od środka) pod wymiar

Przyczepa BackLight to najlepsza reklama dla Twojej firmy! Stworzyliśmy ją jako pierwsi w Polsce i Europie w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzięki modułom LED SMD5050 (najmocniejsze na rynku) reklama jest tak oświetlona, że w nocy wygląda jak w ciągu dnia. To świetne podczas jazdy po zmroku.

Moduł RGB sterownik do przyczepy Backlight

W 2014r. wprowadziliśmy nowość!

Istnieje możliwość oświetlenia modułami LED SMD5050 RGB wraz ze sterownikiem dzięki czemu możesz płynie zmieniać podświetlenie w 256 kolorach.

Dodatkowo oświetlenie świeci w rytm puszczonej muzyki, co jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się eventami, koncertami, dyskotekami lub osób chcących zwiększyć uwagę przechodniów.

Przyczepa jest niezwykle cicha w użytkowaniu. Zastosowano w niej akumulatory żelowe, które gwarantują zawsze mocne i równe oświetlenie. W przypadku opcji stacjonarnej do przyczepy można zainstalować dodatkowe akumulatory co może zapewnić czas świecenia nawet do 30H. By przyczepa nie wyczerpała zbyt wysokiej ilości prądu, wyposażono ją w system doładowywania akumulatorów żelowych, która uzupełnia moc akumulatorów. Jako zabezpieczenie przyczepa wyposażona jest w system zabezpieczenia akumulatora głównego, by Twój samochód zawsze zapalił. Zamontowane jest także gniazdo 230 V idealne rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ustawić przyczepę podświetloną bez ładowania akumulatora. W terenie bez dostępu do prądu istnieje możliwość montażu agregatu prądotwórczego.

Całość wykonana z najlepszych materiałów certyfikowanych znakami TÜV i CE gwarantuje jej wieloletnie funkcjonowanie w każdych warunkach pogodowych. Prezentujemy przyczepę, której wymiar jest ustalany indywidualnie. W zależności od potrzeb, przyczepa będzie wykonana w takich wymiarach jakie klient uzna za najlepsze dla siebie i swojej firmy.

By móc ciągnąć samochodem osobowym przyczepę BackLight wystarczy prawo jazdy kat. B. Do transakcji dołączamy homologację, która zapewni bezterminowy przegląd techniczny. BackLight to nowy wymiar reklamy ulicznej!

Nowoczesny system montażu bannera w reklamie mobilnej. Jako pierwsi w Europie stworzyliśmy system instalacji bannerów mocowanych podobnie jak „Firany”. Już teraz przy pomocy karabinków i naciągu grzechotkowego możemy w szybki sposób ok 15 minut (w zależności od doświadczenia) zamontować dowolny banner reklamowy na przyczepę.

System ładowania Panele Fotowoltaniczne - KMPolska

Światowa NOWOŚĆ 2014 roku.

Wprowadziliśmy innowacyjny system PV (przez panele fotowoltaiczne), który dzięki regulatorowi ładowania uzupełnią energię akumulatorów w przyczepach Backlight wykorzystywaną do nagłośnienia jak i oświetlenia przyczep nocą. Panele są umieszczone na dachu przyczepy zapewniając maksymalny kontakt promieni słonecznych z powierzchnią paneli.

SPECYFIKACJA
Przyczepa lekka na kategorię "B"
Rama stalowa ocynkowana ogniowo
Przyczepa dociążona
Homologacja
Cztery nogi stabilizujące
GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
DANE TECHNICZNE
DMC - kg
Ładowność -
Długość powierzchni reklamowej - cm
Szerokość powierzchni reklamowej - cm
Koła 175/70 R13
Oś skrętna AL-KO lub KNOTT
Pobierz specyfikację techniczną
Obejrzyj Film
INFORMACJE O PRODUKCIE
SPRZEDAŻ NOWEJ PRZYCZEPY
Cena: W zależności od wymagań Klienta
Czas oczekiwania: do 21 dni w przypadku braków magazynowych
Zakup przyczep: Przyczepy naszej firmy można nabyć na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji
Leasing przyczep reklamowych - Przyczepy.KMPolska.pl

Wszystkie Prawa Zastrzezone © Przyczepy.KMPolska.pl · Group KMPolska
Zapytanie

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Połączenie między Pana/ Panią a naszym serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu Państwa dane są w pełni bezpieczne.
  Szczegółowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe znajdziesz tutaj.