Najczęściej zadawane pytania

1. UPRAWNIENIA DO JAZDY Z PRZYCZEPĄ

 • W większości przypadków, aby jeździć z przyczepą wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B. Takie prawo jazdy pozwala na ciągnięcie przyczepy o DMC do 750kg. Niepotrzebne takiej przyczepie są wtedy coroczne przeglądy ponieważ wydawane są one bezterminowo.
 • W przypadku kiedy łączna wartość przyczepy z pojazdem przekracza DMC 3500kg wówczas jest on uznawany za ciężarowi i potrzebujemy prawa jazdy z kat. E. Wymaga to corocznego przeglądu przyczepy oraz wykupienia VIATOLL – specjalnej opłaty drogowej

2. JAK SPRAWDZIĆ CZY TWÓJ SAMOCHÓD MOŻE CIĄGNĄĆ PRZYCZEPĘ REKLAMOWĄ?

 • Aby sprawdzić czy samochód może ciągnąć przyczepę reklamową potrzebny będzie nam dowód rejestracyjny.

Widzimy tam rubrykę O1-DMC z hamulcem najazdowym oraz O2-bez hamulca.

W dowodzie samochodu rubryka F3 określa DMC całkowitą czyli wraz z przyczepą.
Więc jeśli np. samochód posiada DMC 1525 kg, a przyczepa 450 kg możesz poruszać się z nią z prawem jazdy kat. B.

3. JAK ODKRĘCIĆ BURTY?

 • Burty w Twoim busie są przymocowane za pomocą profili. Mniejszy profil jest wsunięty w większy i przykręcony śrubą.
 • Aby zdjąć burty należy odkręcić śrubę znajdującą się pod burtami, wówczas w łatwy sposób możesz wysunąć burty.

4. WŁĄCZNIK CZASOWY

Jeśli chcemy ustawić włącznik czasowy otwieramy puszkę kluczem, zdejmujemy plastikową osłonkę, która zabezpiecza włącznik czasowy

 • Jak ustawić godzinę?
  W celu ustawienia godziny na włączniku czasowym należy przytrzymać przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu z napisem „Clock”. Wybierając przycisk „clock” przechodzimy do menu następnie ustawiamy minuty, godziny oraz dni tygodnia.
  Ustawiamy przyciskiem „auto” opcje auto-aby oświetlenie włączyło się automatycznie o określonej przez nas godzinie.
  Jeśli wybierzemy opcję on-oświetlenie włączy się od razu
  Opcja off to po prostu wyłączenie oświetlenia.
 • Ustawienia czasu załączenia i wyłączenia włącznika możemy dokonać za pomocą przycisku „Timer”. Jeśli wybierzemy ten przycisk jednokrotnie-włączamy opcje „1-on”. Możemy wtedy ustawić czas kiedy włącznik się załączy. Czas ustawiamy przyciskami z pierwszego rzędu:
  hour-godzina, minute-minuty, week-dzień tygodnia.
  Chcąc potwierdzić wybrany czas naciskamy „timer”. Pojawia nam się wówczas opcja „2-off” czyli czas wyłączenia się włącznika.
 • Aby włącznik działał prawidłowo należy pamiętać aby czerwony kluczyk znajdujący się przy systemie był włączony oraz przełącznik oświetlenia znajdujący się z boku puszki był ustawiony w górę.

5. JAK ZAMÓWIĆ PRZYCZEPĘ?

 • Jeśli jesteś zdecydowany na zakup konkretnej przyczepy- możesz zamówić ją wysyłając zapytanie na adres biuro@kmpolska.pl
 • Jeśli nie wiesz jaki typ przyczepy będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni- skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy a wszystkie pytania +48/500 600 807 lub +48/500 600 803

6. GDZIE MOGĘ ZAMÓWIĆ BANERY I/LUB SPOT REKLAMOWY DO MOJEJ PRZYCZEPY.

 • Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu reklamy. Nasi specjaliści z tego działu chętnie doradzą, zaprojektują oraz wydrukują dla Ciebie banery oraz plakaty na reklamę. Możemy stworzyć dla Ciebie również gotowy spot reklamowy.
  Niezależnie od tego czy masz gotowy projekt czy zaczynasz wszystko od zera, nasza firma dołoży wszelkich starań aby Twoja reklama była na najwyższym poziomie.
  Skontaktuj się z działem reklamy mailowo pod adresem biuro@inteligentnareklama.pl.
  lub telefonicznie: 500 600 023.

7. JAK ZAPŁACIĆ ZA USŁUGI, KTÓRE ŚWIADCZY KMPOLSKA

 • Jeśli zdecydujesz się na konkretną przyczepę oraz dodatki złóż zamówienie na mailu biuro@kmpolska.pl, prześlemy wówczas proformę, na której otrzymasz wszelkie potrzebne dane do przelewu.
 • Możesz również zapłacić gotówką w siedzibie naszej firmy, która znajduje się przy ul. Wyspiańskiego 48, 42-160 Krzepice.

8. DOSTAWA PRZYCZEPY DO KLIENTA

 • Wiemy, że klient nie zawsze ma możliwość osobistego odbioru przyczepy.
  Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia klienta dlatego dostarczmy przyczepę we wskazane przez Ciebie miejsce.